IPhone 7 tanıtım videosu. iPhone7'ye geçmek mantıklı mı? iPhone 7 alınır mı? | AmcaOğlu

iPhone 7 tanıtım videosu. iPhone7'ye Geçmek mantıklı mı?Iphone7'nin satış fiyatı Türkiye'de henüz açıklanmadı. Ama Iphone 7'ye geçmek mantıklı mı veya Iphone 7 alınır mı? Aslı soru bu. Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 7 incelemesiyle karşınızdayım. iPhone 7 incelemesinde, yeni telefonun tüm dikkat çeken özelliklerini bu tanıtım videosunda bulabilirsiniz. Bakalım almaya değer bir telefon muymuş :)

Burda da biraz bahsetmem gerekirse;
iPhone kullanıcılarının 16 GB kabusu iPhone 7 modelleriyle sona eriyor. Yeni iPhone’larda dahili depolama 32 GB/128 GB/256 GB şeklinde olacak. Apple bu defa 64 GB’lık modeli rafa kaldırıyor. Kuo tarafından yayınlanan rapora göre iPhone 7 modelleri beş farklı renk seçeneğiyle geliyor. Altın, gümüş, roze altın ve uzay grisinin yanında yeni iPhone’larda parlak siyah renk seçeneği de karşımıza çıkacak.

iPhone 6s modelleriyle basınca duyarlı ekrana geçiş yapan Apple, uzun bir süredir dillendirilen basınca duyarlı home butonunu ise iPhone 7 modellerinde kullanmaya başlayacak.

Bir diğer önemli husus ise suya dayanıklılık. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, Apple Watch gibi IPX7 sertifikasına sahip olacak. Bu sertifika yeni iPhone’ların 1 metre derinlikte yarım saat boyunca su sızıntılarına karşı direnç gösterebileceği anlamına geliyor.

Selamlar
AmcaOğlu

***********************************************************

PHOTOSHOP DERSLERİ: 
https://goo.gl/xp6FRH

HANGİ FOTOĞRAF MAKİNESİNİ ALMALIYIM?
https://goo.gl/T2Uf2r

KOMİK VE EĞLENCELİ VİDEOLAR
https://goo.gl/Lx0HTb

KENDİN YAP | DIY
https://goo.gl/Qxl9wp

FOTOĞRAF VE FOTOĞRAFÇILIK DERSLERİ
https://goo.gl/lbP6L5

CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI
https://goo.gl/07nrG8

DAHA FAZLA AMCAOĞLU VİDEOLARI İÇİN:

CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI (IPHONE)
https://goo.gl/RYYkRN

SU DAMLASI FOTOĞRAFI NASIL ÇEKİLİR?
https://goo.gl/ow3UXw

İNTERNET'TE (INSTAGRAM) PAYLAŞTIĞINIZ FOTOĞRAFLARINIZIN BEĞENİLMESİ İÇİN 5 İPUCU - BÖLÜM 2
https://goo.gl/9WMsUz

**************************************************************

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMDAN TAKİP ETMEK İÇİN;

FACEBOOK: https://goo.gl/O3Px2y
INSTAGRAM:  https://instagram.com/amcaoglu_
TWITTER: https://twitter.com/_amcaoglu

**************************************************************

Her türlü soru, görüş ve önerileri için umitakbaslafoto@gmail.com  adresine mail atabilirsiniz. Ya da Amcaoğlu Youtube kanalımı inceleyerek sormak istedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Amcaoğlu kanalı amatör fotoğrafçılara yönelik hazırlanmış bir teknoloji kanaldır. DSLR ve cep telefonu fotoğrafçıları, sokak fotoğrafçıları, amatör fotoğrafçılar,  Instagram, Facebook ve Twitter kullanıcıları, herkes bu kanalda buluşuyor. Türkiye’de gezilecek yerler, gidilecek yerler, ilginç seyahat ve turizm noktaları. Hepsi Youtube AmcaOğlu kanalında. Ayrıca “Kendin Yap” videolarıyla (D.I.Y.) hayatınızı kolaylaştıracak bilgileri de bu kanalda bulacaksınız. Her ay Android ve Google Play Store’ larda bulduğumuz uygulamaları ( apps) Iphone, LG, Samsung gibi cep telefonu sektörünün başını çeken markalarla deneyerek tecrübelerimi sizinle paylaşacağım. Fotoğraf demek Photoshop ve Lightroom demek. Foto manipülasyon nasıl yapılır, buradan izleyebilirsiniz.

*****************************************************************

Music:http://www.bensound.com/royalty-free-music or "Music: ******* - Bensound.com"

03 Ağustos 2017